• Ako poukázať 2 % dane

• Ako poukázať 2% dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

sme veľmi radi, že aj v minulom roku mnohí z Vás aktívne využili možnosť venovať 2 % z Vašich daní na podporu nášho občianskeho združenia Rodičia a priatelia OA v Šuranoch. V zmysle zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov môže daňovník poukázať 2 % zo svojej dane organizácii, ktorá je na tento účel zaregistrovaná. Občianske združenie Rodičia a priatelia OA v Šuranoch je aj v tomto roku prijímateľom 2 %.
          Vďaka Vašim príspevkom nám umožňujete skvalitniť proces výchovy a vzdelávania na Obchodnej akadémii v Šuranoch.

Veríme, že podporíte školu, do ktorej chodí Vaše dieťa. Prípadne môžete osloviť aj svojich priateľov, známych a rodinných príslušníkov.

Za každý príspevok srdečne ďakujeme.

Ing. Ľudmila Kvasnovská, predsedníčka OZ

Postup ako darovať 2% z dane   ako_poukazat_2_perc_2024_1.pdf

Vyhlásenie

Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov

Kontaktné údaje:

Občianske združenie  "Rodičia a priatelia OA v Šuranoch“
          Obchodné meno: Rodičia a priatelia OA v Šuranoch
          Sídlo: Nám. hrdinov 7, 942 01 Šurany
          Právna forma: občianske združenie
          IČO: 42051096
          č. účtu: SK57 0900 0000 0002 4242 1668
          Pri platbách do OZ je potrebné do správy/poznámky pre adresáta uviesť meno, priezvisko a triedu žiaka.