• školská jedáleň

Jedálny lístok

Prihláška na šk. rok 2023/2024 + informácie: prihlaska_SJ_2324.pdf

ÚPRAVA CENY STRAVNÉHO od 1. marca 2023

Na stravovanie bude prihlásený každý stravník až po predložení dokladu o zaplatení.

Poštovú poukážku si môžete vyzdvihnúť na rovnakom mieste ako prihlášku. V prípade platieb cez bankový účet postupujte podľa pokynov na prihláške.

Prihlasovať sa  a platiť stravné môžete už v auguste (od 23.augusta  bude v kancelárii školskej jedálne  k dispozícii vedúca jedálne od 8.00 do 12.00 hod.)

Naša jedáleň funguje ako webová jedáleň, to znamená, že každý stravník  si musí zakúpiť čipovú kartu( 3,50 €),ktorou sa bude identifikovať pri obede, zároveň získa prístup na vlastnú webovú stránku, kde sa môže vyhlasovať a prihlasovať na stravu, sledovať svoje platby, odber stravy, kontaktovať  vedúcu školskej jedálne cez email  a iné. Čip  má neobmedzenú platnosť, ak ho stratíte, musíte si zakúpiť nový.

Podrobný návod na používanie  webovej jedálne nájdete na  www.oasurany.sk v sekcii školská jedáleň.

Ak chcete ukončiť stravovanie, musíte odovzdať odhlášku zo stravovania , kde požiadate o vrátenie preplatku na váš účet( na stiahnutie na www.oasurany.sk)

Odhlaska_zo_stravovania.docx

Webová jedáleň